We wtorek naszą szkołę odwiedziły panie z Eduarte, które przeprowadziły dla uczniów wyjątkowe zajęcia z wykorzystaniem wielkoformatowej gry „Radlin – Czysty Ruch”.
Poprzez zabawę i aktywne uczestnictwo uczniowie poszerzali swoją wiedzę na temat ekologii, ochrony środowiska oraz odpowiedzialnych postaw proekologicznych. Taka forma nauki pozwoliła połączyć zdobywanie wiedzy z ruchem, współpracą i świetną zabawą.
Dziękujemy za inspirujące spotkanie i świetną zabawę!