Bądź na bieżąco! Zapraszamy do polubienia naszego szkolnego Facebooka.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Do Naszych Uczniów

Do Naszych Uczniów

Drodzy Uczniowie!

Ze szczególną troską, w tym trudnym czasie myślę o Was. Jest to czas wielkiej próby dla nas wszystkich. Wiem, że doskonale zdajecie sobie sprawę, że nie tak powinna wyglądać Wasza codzienność. Mieliśmy przecież spotykać się w szkole, poznawać nowe treści i uczyć się nowych umiejętności, a przede wszystkim budować wzajemne relacje między sobą. Niestety czas pandemii zmienił wiele. Zależy mi bardzo na tym, abyście ten czas przeznaczyli na wiele ważnych dla Waszego rozwoju spraw. Przede wszystkim budujcie Wasze relacje w rodzinie. Tak trudno było wcześniej spotkać się razem przy wspólnym stole, czy obejrzeć ciekawy film. Teraz jest ku temu okazja. Pomyślcie o zaplanowaniu swojego dnia, zrobieniu jakiejś niespodzianki dla rodziców czy rodzeństwa. To ma ogromne znaczenie. Nie chcemy, abyście w tym czasie przerwali naukę i nie mieli  kontaktu ze szkołą,  dlatego uruchomiliśmy kilka narzędzi w dzienniku LIBRUS, umożliwiających nam „spotkanie” z Wami. Aby to było możliwe konieczne jest codzienne logowanie się do dziennika LIBRUS i zapoznawanie się z tym, co nauczyciele dla Was przygotowali. Wiem, że często w domu jest Was kilku, a komputer tylko jeden. Czasami też łącze internetowe utrudnia naukę na odległość. Rozumiemy to i będziemy Wam pomagać rozwiązywać wszystkie problemy. Pamiętajcie, że macie WSPANIAŁYCH WYCHOWAWCÓW! To oni będą dla Was wsparciem. Wszelkie uwagi i trudności przekazujcie im. Razem na pewno się uda!

Szczególną troską otaczam naszych Ósmoklasistów. Wiem, nie tak miało wyglądać Wasze przygotowanie do egzaminów! Pracujecie pilnie i wspólnie z nauczycielami j. polskiego, matematyki i j. angielskiego przygotowujecie się do tego ważnego egzaminu. Brawo! To niezwykły czas i tak naprawdę chyba właśnie teraz przechodzimy wszyscy najtrudniejszy egzamin. Obyśmy zdali go jak najlepiej.

Z pomocą p. Łyska przygotowaliśmy graficzną wersję Waszych „szkolnych” zadań (przesyłam ją w załączniku). Jest też do pobrania na stronie internetowej szkoły http://radlin.online/sp4/ i na szkolnym FB https://www.facebook.com/SP4Radlin/, zaglądajcie tu często!

Jestem myślami z Wami! Wspieram również Waszych rodziców! Ufam, że wspólnymi siłami uda nam się pokonać ten trudny czas. Dbajcie o siebie – Małgorzata Mokrosz - dyrektor

Data dodania: 2020-05-17 19:27:55
Data edycji: 2020-05-17 19:28:19
Ilość wyświetleń: 347

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Projekty Unijne

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"...szkoła musi wyposażyć dziecko w korzenie...

Aby mogło stanąć mocno i rosnąć...

Wyposażyć dziecko w skrzydła...

Aby mogło wznieść się w powietrze.”

J.J. McWhirter
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook