Rekrutacja do klasy pierwszej odbędzie się w dniach 1 - 15 marca 2024 r. Już dziś zapraszamy naszych przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami na Dzień Otwarty "Bajkowe spotkanie w leśnej szkole", który odbędzie się w czwartek 29 lutego 2024 r. o godz. 17.00. Czekamy na Was!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2023/2024

Dyrektor

Jarosław Piszczan

Wicedyrektor

Justyna Rusin

Edukacja wczesnoszkolna

Izabela Komarek

Justyna Pytlik

Monika Nowicka

Mariola Skatuła –Kluba

Sylwia Kamińska

Język polski

Barbara Haligowska

Izabela Karczmarzyk

Sylwia Machnica

Martyna Szczypka - urlop

Historia

Mateusz Łysek

Wiedza o społeczeństwie

Mateusz Łysek

Język angielski

Monika Polok

Seweryn Ceglarek

Monika Szulik

Justyna Rusin

Język niemiecki

Magdalena Szklanny

Matematyka

Ewa Flis

Barbara Uniwersał

Muzyka

Agnieszka Kubica 

Plastyka

Marcin Sielski

Technika

Izabela Hejna

Joanna Komorek

Przyroda

Dobromir Mędrala

Wychowanie fizyczne

Marcin Sielski

Joanna Komorek

Sylwia Kamińska

Justyna Pytlik

Informatyka

Mateusz Świerczek

Geografia

Dobromir Mędrala

Jarosław Piszczan

Fizyka

Jarosław Piszczan

Chemia

Dobromir Mędrala

Biologia

Dobromir Mędrala

Edukacja dla bezpieczeństwa

Mateusz Łysek

Wychowanie do życia w rodzinie

Barbara Haligowska

Religia

Aneta Zawistowska

Siostra Anuncjata

Etyka

Martyna Szczypka - urlop

Świetlica

Izabela Hejna – kierownik świetlicy

Elwira Grzesik

Agnieszka Kubica

Pedagog

Adriana Adamczyk

Pedagog specjalny

Monika Nowicka

Psycholog

Wiktoria Malinowska

Logopeda

Jolanta Kałuża 

Bibliotekarz

Katarzyna Gusztaf

Nauczyciel wspomagający

Aneta Miler

Marzena Dark

Malwina Piechaczek

Marta Kogut

Julia Taszka - Słomczyńska 

Marzena Piekorz

Seweryn Ceglarek

Jadwiga Brachmańska - Patraszewska

Martyna Szczypka - urlop

Tyflopedagog

Marta Kogut

Surdopedagog

Aneta Miler

Oligofrenopedagog

Monika Nowicka

Joanna Komorek

Malwina Piechaczek

Seweryn Ceglarek

Aneta Miler

Marzena Piekorz

Socjoterapeuta

Mateusz Świerczek

Rewalidacja dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera

Aneta Miler

Julia Taszka-Słomczyńska

Seweryn Ceglarek

Marzena Dark

Marta Kogut

Marzena Piekorz

Malwina Piechaczek

Terapeuta SI

Julia Taszka - Słomczyńska

Doradca zawodowy

Jadwiga Brachmańska - Patraszewska

Data dodania: 2020-05-16 21:33:20
Data edycji: 2024-02-24 20:54:21
Ilość wyświetleń: 6447

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Projekty Unijne

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"...szkoła musi wyposażyć dziecko w korzenie...

Aby mogło stanąć mocno i rosnąć...

Wyposażyć dziecko w skrzydła...

Aby mogło wznieść się w powietrze.”

J.J. McWhirter
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej