2017-05-07 Radliński Eko-Bieg

Tradycyjnie już 3 maja odbył się w Radlinie Eko-Bieg, w którym wzięli udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Natalia Opolska z klasy IV b zajęła I miejsce w swojej kategorii (700m), Kinga Drost z klasy V a zajęła miejsce III na 1000m. Pozostali ukończyli bieg na miejscach poza podium. Dziewczyny reprezentowały Świetlicę Środowiskową KOLIBA. Dobrze spisali się też kijkarze - uczestnicy chodu NW z kijkami. Wśród chłopców w kategorii open I miejsce zajął Tomasz Krause z IV b, a II miejsce (ex aequo) - Michał Krzaczek z klasy III c. Na najwyższym stopniu podium w biegu głównym stanęła pani Sylwia Krause. Wszystkim gratulujemy!

Sylwia Krause