BEZPIECZEŃSTWO

Temat bezpieczeństwa stanowi jeden z podstawowych kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2013/2014. W związku z tym w szkole podejmowane będą różnorodne działania mające na celu zapewnienie bezpiecznego pobytu dziecka w szkole oraz poza nią. Wszelkie takie działania (spotkania, konkursy, zabawy, akcje informacyjne, lekcje i in.), opisywane będą na specjalnie do tego stworzonym blogu.

W roku szkolnym 2011/2012 szkoła brała udział w programie "Bezpieczna szkoła, bezpieczny uczeń".

2013-09-01 Bezpieczna droga do szkoły

Rozpoczyna się kolejny rok szkolny. Zwykle w pierwszych dniach nauki nauczyciele zwracają szczególną uwagę na zasady bezpieczeństwa. Nie przypadkowo - po wakacyjnych uciechach przychodzimy do szkoły bardziej rozluźnieni. Zdarza nam się zapomnieć o zachowaniu niektórych podstawowych zasad. Zachęcamy do ich przypomnienia!

2013-09-11 Prezentacja "Alarm w szkole"

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji na temat "ALARM W SZKOLE".