Dzień Chłopca

30 września Samorząd Uczniowski organizuje dyskotekę z okazji Dnia Chłopca. W tym dniu dziewczyny wybiorą Mistera SP 4.

Do południa dziewczyny z klas IV - VI dokonają wyboru Mistera SP 4 spośród 4 (tylko:( ) kandydatów. Głosowanie odbędzie się w sposób tajny na jednej z lekcji. Głosy zostaną zliczone przez komisję 3 dziewczyn pod opieką pani Izabeli Hejny.

O godzinie 16:00 rozpocznie się dyskoteka i trwać będzie do godziny 19:00. Przypominamy, że na dyskotekę koniecznie trzeba zabrać zgodę rodziców oraz obuwie zmienne. W programi dyskoteki nie tylko tańce, ale i konkursy i zabawy z drobnymi nagrodami, przygotowane przez sekcję artystyczną SU.

Serdecznie zapraszamy!